Po dvou týdnech hubnutí s Jabloneckým Deníkem, Cardiofitness Rehavital a Sport Jablonec se soutěžící sešli na měření a vážení. Své dojmy a dosavadní výsledky nám svěřili v Cardiofitness Rehavital.

Ve čtvrtek jsme je navštívili s fotoaparátem a zachytili, jak si jednotliví soutěžící vedou. Kvůli dovoleným někteří nemohli dorazit. Šárka Vačkářová nás ale zásobila fotografiemi, které svědčí o aktivně trávené dovolené.

Marek Adamíra prý omezil knedlíky. Nahradil je těstovinami. „Musím si zakázat pivo a sladké,“ pošeptal nám. Chodí dvakrát týdně na spinning a squash a cítí se daleko lépe.

„Měl jsem teď honičku v práci. Na spinning jsem se dostal jen jednou a málem jsem vypustil duši,“ smál se Petr zvaný Kemik. Jí více ovoce a zeleniny. Pak se ale otočil na Marka a mlsně řekl: „Ten tatarák včera byl vynikající.“

Nejstarší ze soutěžících a navíc před plánovanou výměnou kyčelního kloubu zvolil pomalejší strategii shazování váhy. „Operace mne čeká až v listopadu,“ řekl Miloslav.

Protáhl procházky s fenkou Ketty na dvojnásobnou délku. Klasické večeře vyměnil za zeleninové saláty. „Okurkový mám nejraději,“ přiznal.

Naopak nejmladší soutěžící se do boje s nežádoucími faldíky pustila s kuráží. Andy chodí do fitnessu každý druhý den na dvě hodiny. „Až se zlepší počasí, tak vyrazím na brusle,“ slíbila.

Má velkou radost, že kalhoty, do kterých se soukala násilím, jsou jí volné. „S Danou jsme se dohodly, že k posilovně přidáme i něco dynamického, třeba jumping,“ pověděla nám nadšeně.

Danu jsme zastihli na posilovacím stroji. „Včera jsem v jedenáct v noci dostala strašný hlad. Snědla jsem čtyři kynuté knedlíky. Výčitky ale nemám, jsem ve fitku stejně často jako Andy,“ vysvětlila Dana.

Ještě šest týdnů zbývá do závěrečného měření a vyhodnocení výsledků. Co mohou soutěžící vyhrát? Obě fitnesscentra pro ně připravila zajímavé ceny v podobě permanentek a dárky v celkové hodnotě dvacet tisíc korun.

Hodnocení bude jednoduché. V anketě na webu Jabloneckého Deníku rozhodnou o pořadí čtenáři, svá pořadí určí Cardiofitness, Sport Jablonec a Jablonecký Deník. Součet umístění dá konečné pořadí.První tři pak mají šanci vyhrát další hodnotnou cenu v celodivizním zápolení na severu Čech, tedy v Ústeckém a Libereckém kraji. Tady budou v uveřejněné anketě rozhodovat už jen čtenáři.

K hezčí postavě získá vítězka či vítěz našeho hlasování o nejsympatičtější soutěžící navíc speciální biotechnologická séra proti vráskám švýcarské firmy Cosmeceutika v hodnotě 3000 korun.

Přípravky jsou jednoduchou a bezbolestnou náhradou laserových operací, botoxu i gelových výplní.

Další díl našeho seriálu Hubněte s Jabloneckým Deníkem zde najdete opět za dva týdny.