Druhá adventní sobota se ponese v OC Forum v duchu vánoční atmosféry a posledních módních trendů pro zimní období. Hostem dne bude prezidentka Nadačního fondu Kapka naděje Vendula Pizingerová.

„Přijďte se inspirovat a skvěle pobavit a také pomoci dobré věci,“ zve mluvčí jablonecké nemocnice Petra Hybnerová s tím, že módní přehlídka začíná ve 14 hodin. „To vůbec není špatný nápad, naplánujeme si do Liberce s dcerou cestu na sobotní odpoledne. Chtěla bych vidět Vendulu na přehlídkovém mole,“ okomentovala program Kateřina Havlová z Jablonce.

A proč ta kombinace?

V obchodním centru je totiž k dispozici interaktivní CLV (CityLight Vitrine) NF Kapka naděje, který ale není pro toto vánoční období nosičem reklamy. „Lidé na něm mohou pomocí své bezdotykové platební karty přispět každým „pípnutím“ stokorunou na dobrou věc – na pomoc nemocným dětem,“ vysvětlila mluvčí Hybnerová.

Mohou tak učinit nejenom v den módní přehlídky, ale kdykoliv ještě po celý prosinec, kdy je toto „dárcovské“ CLV v obchodním centru umístěno. „Přinese vám to nejenom dobrý pocit z dobrého skutku, ale i pomůže přímo v našem regionu,“ dodává mluvčí. Peníze, které se totiž na tomto CLV v průběhu prosince vyberou pomohou se zlepšením přístrojové vybavenosti na dětském oddělení v Nemocnici Jablonec.