Cyklistika

Horská kola: sobota 14.10. v 10 hodin: 22. Ročník ČT Author Cup 2017 – 67km – Bedřichov – start na silnici u úpravny vody – cíl lyžařský stadion Bedřichov

Fotbal

Juniorská liga: pondělí 16.10. ve 14 hodin: FK Jablonec – Slovan Liberec – Břízky
Divize: sobota 14.10. v 10.15 hodin: Jiskra Mšeno – MFK Trutnov – Břízky
KP Liberecka: sobota 14.10. v 10.30 hodin: Velké Hamry – Frýdlant
I.A třída: sobota 14.10. v 15.30 hodin: FC Pěnčín – Rapid Liberec, neděle 15.10 hodin v 15,30 Mšeno B – Velké Hamry B
I.B třída východ: sobota 14.10. ve 14.30 hodin: Albrechtice – Jívan Bělá, v 15.30 hodin: Držkov – Plavy, Harrachov – Bozkov
I.B třída západ: sobota 14.10 hodin v 15.30 hodin: Hodkovice – Mimoň
Okresní přebor II.třídy: sobota 14.10. v 15.30 hodin: Radčice – Kokonín, Tanvald – Rychnov, Zásada – Malá Skála, neděle 15.10. v 15.30 hodin: Jenišovice B – Držkov B
Okresní soutěž III.třídy: sobota 14.10. v 15 hodin: Kořenov – Janov, v 15.30 hodin: Josefův Důl – Lučany B, neděle 15.10. v 15.30 hodin: Hodkovice B – Smržovka B, Plavy B – Nová Ves
Dorost U 19, U 17: neděle 15.10. v 10.15 a ve 12.30 hodin: FK Jablonec – FK Ústí nad Labem - Mozartova
U 10: sobota 14.10. v 10 hodin: FK Jablonec – FK Mnichovo Hradiště – Mozartova
Přípravky:
U9 (2009 a ml.) skup.A v neděli 15.10. od 10 hod. na hřišti v Tanvald,
skup.B v sobotu 14.10.od 14 hod. na hřišti ve Velkých Hamrech
skup.C v neděli 15.10.od 10 hod. na hřišti v Lučanech
U11(2007 a ml.) skup.A v neděli 15.10. od 10 hod. na hřišti ve Velkých Hamrech, skup.B v sobotu 14.10. od 10 hod. na hřišti v Tanvaldu

Futsal

II.liga: neděle 15.10. ve 20 hodin: GMM Jablonec – Jerigo 1994 Plzeň – MSH, centrkurt

Házená

II.liga mužů: neděle: 15.10. v 17 hodin: ELP Jablonec – HC Pardubice – MSH, U přehrady
II.liga st.dorostenců: neděle 15.10. 15 hodin: ELP – Kutná Hora – MSH, U přehrady

Hokej

II.liga muži: sobota 14.10. v 18 hodin: HC Vlci – HC Dvůr Králové n. Labem
Region: st.žáci: sobota 14.10. ve 12 hodin: HC Vlci – Bílí tygři Liberec

Kuželky

II.liga ženy: sobota 14.10. v 10 hodin: Bižuterie – Loko Ústí nad Labem – kuželna Pražská 20

Lyžování

Mistrovství ČR: sobota 14.10. v 9 hodin: mistrovství ČR žactva, dorostu a žen – ve skocích na lyžích a severské kombinaci – skoky v 9 hodin: areál Desná, běžecká část v 15 hodin: lyžařský areál v Břízkách, Jablonec nad Nisou – pořádá JKL Desná

Přespolní běhy

Pohár krajského svazu lyžařů: sobota 14.10. v 9.30 hodin: finále KSL v přespolním běhu – Ve stříbrných stopách Lukáš Bauera – lyžařský areál Vesec – Liberec
Přespolní běh: sobota 14.10 v 11.15 hodin: Enervit Benešovský půlmaratón Pojizeří - Benešov u Semil, Podmošna – údolím řeky Jizery – rovněž v 11.15 hodin: Enervit Benešovský maratón – 2x trať půlmaratónu – od 13.30 hodin: dětské kategorie

Skoky na trampolíně

Mezinárodní: sobota 14.10. v 10 hodin: 45. Ročník Mezinárodního závodu přátelství – juniorů, seniorů i synchronních skocích - pátek 13.10. od 15 hodin – do 21 hodin: tréninky – sobota v 10 hodin: kvalifikace juniorů, ve 14 hodin: kvalifikace seniorů, v 16 hodin: kvalifikace synchronních skoků – 18.30 – 20.30 hodin: FINÁLE – pořádá Česká gymnastická federace – Městská sportovní hala, U přehrady

Volejbal

KP muži: neděle 15.10. v 11 a 15 hodin: Bižuterie – Smržovka, MSH kurt č.4
KP ženy: sobota 14.10. v 10 a 14 hodin: Sokol Železný Brod – Jablonex Jablonec, neděle 15.10. v 9 a 13 hodin: Bižuterie – Mnichovo Hradiště, MSH, kurt č.4