Neletěl však přes půl světa na dovolenou, absolvoval zde kouzelnické turné.
Ještě před Silvestrem se představil na tiskové konferenci před davem novinářů, kterým předvedl několik svých kouzel. Zaujal i svým únikem z pout. Při tom všem mu asistovaly dvě populární hongkongské topmodelky.


K samotnému lámání rekordů došlo v poslední den roku 2010, jen pár hodin před velkou silvestrovskou show. Místem konání bylo nákupní centrum ve středu metropole.


Bradáč před publikem nejprve vylepšil své stávající rekordy v žonglování vzhůru nohama. Dokázal nepřetržitě žonglovat 7 minut a 8 sekund, čímž svůj loňský rekord z Jablonce překonal o 22 sekund. Zároveň při tom vytvořil 1350 chytů, což je o 74 chytů více než při posledním překonání rekordu v Česku.

Vzápětí se vrhl na žonglování poslepu, které původně neměl vůbec v plánu. Hned prvním pokusem vylepšil původní hodnotu 47.26 sekundy o více než minutu. Podařilo se mu s páskou na očích žonglovat 1 minutu a 50.44 sekundy.


Na závěr si Zdeněk nechal jeho oblíbenou karetní manipulaci a speciální gryf Charlier Cut, což je technika snímání balíčku karet v jedné ruce. V limitu jedné minuty zvládl sejmout balíček 75krát a svůj původní rekord z německého Hamburku vylepšil o dvě sejmutí.


„Jsem nadšený, jak hladce se mi povedlo všechny rekordy vylepšit. Důkladně jsem se na ně připravoval, ale hlavně jsem se cítil dobře na jevišti,“ uvedl kouzelník.