Starosta ukončí letošní setkávání projektem Nádražní ulice

Turnov – Starosta Turnova Tomáš Hocke zve občany lokality Turnova II. a Přepeřské ulice na setkání o připravovaném projektu Nádražní ulice. Setkání proběhne ve středu 8. listopadu od 17 hodin v jídelně na prvním stupni Základní školy Skálova v Alešově ulici. Hlavním tématem setkání bude velký projekt Nádražní ulice. Kromě tohoto tématu mohou příchozí se starostou podiskutovat o dalších problémech, které je ve městě trápí.

Před nádražím přibudou kvůli opravám provizorní buňky

Tanvald – Z důvodu opravy vnitřních prostor v budově vlakového nádraží budou na parkovišti před nádražím umístěny provizorní buňky jako zázemí pro pracovníky českých drah. Jedná se pouze o část parkoviště před hlavní budovou, které je pro tyto pracovníky vyhrazené. Oprava objektu je plánovaná do konce ledna.

V Harrachově se uskuteční festival outdoorových filmů

Harrachov – V Harrachově se v listopadu uskuteční Mezinárodní festival outdoorových filmů, který je soutěžní putovní přehlídkou. Za čtrnáct let své existence se stal ve své podstatě a charakteru největším filmovým soutěžním putovním festivalem nejen v České republice, ale také na světě. Festival je zaměřený hlavně na sporty a život s outdoorovou tematikou, ale i na filmy dobrodružné, extrémní, adrenalinové nebo cestopisné. V Harrachově máme tu možnost již potřetí, a to 17. a 18. listopadu v hotelu David wellness hotel. Součástí programu jsou také besedy se zajímavými cestovateli. V letošním roce 2017 oslaví festival patnácté narozeniny. Program najdou zájemci na webu outdoorfilms.cz nebo na webu města harrachov.cz. 

Huntířovští sokolové připravili tradiční posvícenské posezení

Huntířov – Huntířovští sokolové zvou již tuto sobotu na tradiční posvícenecké posezení s vepřovými hody. Ale nejen jídlem živ je člověk, a tak toho na příchozí čeká v huntířovské sokolovně mnohem více. Start posezení je naplánován na 13. hodinu, v 15 hodin zdejší loutkoherci předvedou pohádku Dalskabáty, hříšná ves aneb Zapomenutý čert. Od 17 hodin pak k tanci i poslechu zahraje skupina Rumová Aféra. Vstupné zdarma.