Svou hudební káru táhne už více než dvacet let. Posledních několik let putuje nejen Českou republikou v řadách Kreyson i Vitacit. V pátek hrál na Benátské noci s první jmenovanou, v sobotu s druhou. Láďa Křížek.

Líbila se Vám Benátská noc?

Je to už světový festival. Hodně se mi líbí, že se do sestavy kapel dostane třeba i Gary Moore, kterého mám moc rád. Škoda, že se naše vystoupení s Kreyson krylo právě s jeho koncertem. Musím pochválit zázemí pro kapely, dobré jídlo a vůbec pohodu festivalu.

Nedělá Vám problém zpívat ve dvou kapelách?

Ne. V pátek zpívám s Kreyson, v sobotu s Vitacit. Praktikujeme to už několik let. Pro organizátory festivalů jsme atraktivní, protože sestavy obou kapel se až na jednu vyjímku kryjí. Takže pořadatel hradí pro dvě kapely jen jednu cestu.

Kreyson se na scénu vrátil již před lety, vydal koncertní DVD, album hitů nazpívané v angličtině. Není čas na novou desku?

Vidíme, že nám pomalu ale jistě přibývají noví mladí fanoušci. Všichni chtějí slyšet hity tipu Čarovná noc, což je pochopitelné. Ale novou desku chceme, i když kolem sebe vidím, jak se prodávají nebo spíš neprodávají desky a to po celém světě. Nejspíš v září se zavřeme do studia a něco stvoříme.