Prožít jeden večer v záři reflektorů… jako miss. Můžete dávat své hlasy kuponem nebo elektronicky jedné z deseti slečen, které jsou ve finále Hledáme princeznu z tanečních TOPDANCE 2016

Velké finále Hledáme princeznu z tanečních právě odstartovalo. Až do 29. listopadu do půlnoci můžete posílat hlasy své favoritce. Ale pozor: na www.jablonecky.denik.cz můžete dát svůj hlas pouze jeden z unikátní IP adresy. Naopak kupony, které průběžně vycházejí v Jabloneckém deníku, mají hodnotu deseti hlasů. Jeden odesilatel jich může poslat neomezené množství.

Do posledního momentu tak nebude jasné, jak se pořadí vyvíjí. Vyplněné originální kupony s vašimi hlasy zasílejte na adresu redakce Jablonecky deník, Podhorská 7, 466 01 Jablonec nad Nisou průběžně, nejpozději však také do 29. listopadu.

A ceny do soutěže jsou jako tradičně více než lákavé. Například večerní účes, kosmetická péče, dárkové poukazy a kazety. Korunky ze Šenýru a květiny od Grácie pro první tři v kategorii Princezna z tanečních ale i v kategorii Princezna Deníku. Redakce věnuje kávovar Tchibo, elektrický zubní kartáček. Ale s drobnými dárky odejdou všechny finalistky.

y, které získají nejvíce hlasů na prvních místech, se budou rozhodně cítit jako královny. Ředitel železnobrodské Střední umělecko průmyslové školy sklářské Libor Doležal jim osobně při korunovaci předá i skleněné žezlo v podobě květiny.

Svou princeznu vybere i taneční škola a fotograf. A více už nebudeme prozrazovat.

Korunovace proběhne na závěrečném Věnečku v jabloneckém Eurocentru ve čtvrtek 1. prosince. Současně také vyhlásíme Sympaťáka parketu, přítomní uvidí taneční ukázky a další doprovodný program, ke kterému tentokrát zahraje po celý večer živý orchestr.

HLASOVÁNÍ

V úterním Jabloneckém deníku vyšel první hlasovací kupon a současně se také rozjede hlasování zde na internetových stránkách www.jablonecky.denik.cz pod článkem.

Kupon budeme zveřejňovat několikrát týdně po celou dobu soutěže v různých částech tištěného vydání. Do soutěže zařadíme pouze originální kupony, nikoliv jejich kopii. Každý fanoušek může odevzdat libovolné množství kuponů, bez ohledu na to, z jakého jsou data vydání.

Na internetu lze ve finále hlasovat pouze z jedné unikátní IP adresy.