Ve středu mi oznámila, že jsme přízemní a nemoderní rodina, nejdeme s dobou. Prý, když chci, tak ať si zůstanu OUT, ale ona bude ve všech směrech IN.
Ve středu si proto přivezla INlinové brusle. Nad tím jsem mávnul rukou. Je to její věc, když si chce namlátit pusu na terénně upravených horských komunikacích.
Druhý den jsem zjistil, že z našeho konta vybrala čtyřicet tisíc korun. Pojede na dovolenou. Do INdie. Sama. Já můžu prý jet do OUTvovic, a když budu mít štěstí, potkám Lucku. V šoku jsem neměl sílu jí vysvětlovat, že ta zpěvačka bydlí v Otvovicích.
Také se přihlásila na kurz INformatiky a po vesnici začala mnohem INtenzivněji sbírat INformace. Změna je život, pryč jsou drby.
No a taky cestovní kanceláři dlužíme ještě třicet tisíc. Zájezd je INclusive, a protože jsme INsolventní, zbytek zaplatíme ve splátkách.
Po večerech poslouchám její rozumy a teorie. Ta poslední se točila kolem věku ženského pohlaví. Prý nechápe, proč toho ženský nadělají tolik s tou INkontinencí. K její obhajobě je potřeba říci, že na konci monologu jsem zjistil, že neví o co jde.
Když nic nedělá, a několik hodin zírá z okna, nesmím ji rušit. Chytá totiž INspiraci do budoucnosti. A toho se občas opravdu děsím. A právem.
V pátek si chlapi v hospodě ukazovali na podivnou černovlásku s tmavými brýlemi, která se krčila v koutě a cucala vodku s džusem. Když jsem se do rohu podíval, začal jsem se také krčit. Rychle jsem dopil a unikl ke konkurenci. V noci, když se vrátila, mně vysvětlila, že šlo o INfiltraci do nepřátelského území, proto to maskování parukou a brýlemi.
Chtěla mě zřejmě obměkčit, tak rozvinula další teorii. Prý je moderní mít děťátko i v pokročilejším věku. A to byla poslední kapka, kterou přetekla má trpělivost. Taky chci být moderní. Když se ke mně začala tulit, sdělil jsem jí, že jsem INdisponován. Bude se muset poohlédnout po INseminátorovi.