Tuto středu 13. dubna pak budete moci nahlédnout doslova pod pokličku toho, co revitalizace znamená. V rámci Dne otevřených dveří dostanete příležitost nahlédnout do jednoho z nových zdrojů tepla. Konkrétně do výměníku Z4, který se nachází v ulici U Přehrady (mezi Městskou sportovní halou a Tescem). „Zde si uděláte reálnou představu o nových technologiích, které nyní zajišťují vytápění jabloneckých domácností. Dozvíte se také vše podstatné o nadcházející II. etapě revitalizace," nastínil ředitel Jablonecké energetické Petr Roubíček.

Přijít můžete kdykoliv od 15 do 18 hodin. K dopravě můžete využít i minibus, který návštěvníky doveze přímo k výměníku a zpět. Minibus bude odjíždět 14:45, 15:45 a v 16:45 hodin z otočky autobusu na Žižkově vrchu a stavět bude také u Městského divadla, Palackého ulici nebo na autobusové zastávce u křižovatky ke Kauflandu.

„Zájemce o dopravu prosíme, aby si místa předem rezervovali e-mailem na adrese revitalizace@jabloneckaenergeticka.cz, nebo poslali sms na číslo 601 390 687," upozornila tisková mluvčí Jablonecké energetické Lenka Vrátná.