Vaším úkolem je jediné: najít v tištěném Jabloneckém deníku a zkompletovat ČTYŘI ESA. Pokud by vám nějaké vydání s kuponem uniklo, zveřejníme pro Vás i jednoho ŽOLÍKA.

Kupony lehce poznáte, budeme na ně výrazně poutat a najdete je vždy pouze v první složce našeho Deníku.

Startujeme v sobotu. Poslední půlku karty najdete na Škaredou středu. Nalepíte všechny na hrací pole, které získáte z Deníku o Zeleném čtvrtku. Celé pošlete nebo doručíte do redakce Jabloneckého deníku. Nejpozději ale s razítkem podání o Velkém pátku.

Ode dneška za dva týdny na tomto místě najdete jméno výherce poukazu. Čeká na něj jarní péče o pleť obličeje, těla, vlasů i duše. Ty, kteří dávají ceny do naší soutěže, jsme již zveřejnili. Ale tajemství skrývající se pod srdcovým esem ještě neprozradíme… Snad jen trochu napovíme… Jde o příběh lásky, o kterém se píše v učebnicích. Už víte? Budete jej moci prožít s námi, pokud vyhrajete.

VELKÁ VELIKONOČNÍ SOUTĚŽ S JABLONECKÝM DENÍKEM a našimi partnery. Připraven máme jarní balíček v hodnotě 5 000 korun! Vítěz nebo vítězka získá poukaz na luxusní kosmetickou péči BEAUTY SALON SOTHYS Paris od Lucie Halamové, relaxační masáž celého těla směsí exotických olejů od Jiřího Bažanta, jarní kúru, ošetření vlasů a úpravu účesu od Lucie Uhlířové v Salonu Chameleon. A ještě tajné překvapení. SLEDUJTE JABLONECKÝ DENÍK!