Kolik akcí vaše společnost zorganizuje za rok? Byla některá z nich něčím výjimečná?

Loni jsme pořádali asi tři desítky akcí sportovních a outdoorových. Organizačně jsme před rokem v únoru zvládli zastávku Světového poháru v lezení na umělé ledové stěně. Ale jinak je každá akce svým způsobem výjimečná. Vždycky je jiný tým lidí, stačí, aby bylo jen jiné počasí. Pro pořadatele je každá akce prostě extrémní.

Mají mladí v Jablonci možnost inteligentně trávit volný čas?

Určitě. Projekt Sanšajn dokázal, že možnosti tu jsou. Formou předváděček jsme ukázali, že je možné se vyžít v centru města, kolem přehrady i na sportovištích. Ano, Jablonec je městem sportu.

Jaké máte plány do budoucna?

Chceme se více zaměřit na klubovou scénu. Podobný klub, jako je Rampa, chceme otevřít i v Liberci. Rozšířili jsme se o plovárnu na Malé Skále, společnost se stabilizovala. Rozvíjíme služby a můžeme dnes nabídnout fotografické, ozvučovací a filmovací služby. A dále pořádáme akce zvláště pro mladé lidi.

Projekt Sanšajn zaplavil v podstatě celé město. Počítáte s pokračováním tak masivní akce?

Ne. Podobné akce už neplánujeme, ale Sanšajn se příští rok určitě vrátí přibližně ve stejné podobě jako ten letošní. Setkal se s úspěchem, v který jsme ani nedoufali, přálo nám počasí, možná až moc, ale hlavně zaujal ty, pro které byl připraven. Mladí lidé byli super a i jim patří dík za zdárný běh Sanšajnu.