Jablonec se proslavil výrobou bižuterie. Nosíte nějaký jablonecký šperk?
Abych pravdu řekla, tak stoprocentně to tvrdit nemohu. V televizi mám k dispozici asi dvacet pět šperků, které různě střídám. Myslím si ale, že některé jsou, alespoň podle typu, opravdu z Jablonce. Teď je těžké to určit. Design šperků prochází velkou proměnou. Dříve byla bižuterie hodně blýskavá, mohutná a bohatá. Dnes se nosí jiný styl a firmy se přizpůsobují módě.
Moderujete, zpíváte a hrajete divadlo. Kterému oboru věnujete nejvíce času?
Rozhodně divadlu. Nemám žádné stálé angažmá, ale hostuji v několika divadlech. Hraju v Semaforu, Palasu a v Metru. Také máme několik zájezdových představení. Do budoucna mě čeká hodně filmování. Do seriálu Růžová zahrada se vrací moje role, takže hodně času mi zabere i natáčení. Ale všechno beru jako příjemné odskočení od rodiny, která je samozřejmě na prvním místě. Někdo říká, že také tancuji. Já sama bych spíš řekla, že se pohybuji na pódiu podle situace a potřeby. Za tanečnici se rozhodně nepovažuji.
Co se vám vybaví, když se řekne Jablonec?
O bižuterii jsme se již bavili, takže určitě divadlo. Jablonecká divadelní scéna má velikou prestiž. Pro divadla je poměrně těžké se dostat do Jablonce. Občas se nám povede si v něm zahrát. Přiznám se, že z města toho moc neznám, na zájezdu příliš času na poznávání nezbývá. Ale uchvátilo mě centrum se svými přilehlými uličkami. Mají zvláštní atmosféru.