Kdy jste uvěřil, že se štěstí usmálo právě na vás?

Nejdříve mi volali, pak mi hned přišla sms. Myslel jsem si, že si ze mě dělají kamarádi srandu. Ještě cestou do Ústí na předání vozu jsem si nebyl tak úplně jistý. Byl to šok. Když jsme jeli domů, manželka starým autem, já novým vozem, oba strašně přepadlí, prostě jsme tomu nemohli uvěřit. Zrovna nedávno jsme si říkali, že nové auto do konce života mít nebudeme, vždyť jsme teď opravili střechu na chalupě, vzali jsme se a před šesti týdny se narodil Jaroušek. Auto vyhrál on.

Kdo měl z výhry největší radost?

Určitě největší překvapení jsme přichystali tatínkovi manželky. Je mu sedmdesát tři let a celý život nic velkého nevyhrál. Je prostě nadšen. Auto jsme zatím dali k němu do garáže, a on ji má snad celý den otevřenou. Další překvapení to bude pro mého tatínka. Ten pracuje jako pojišťovák, tak jsem mu dal vědět, ať mi přijede pojistit auto. Neví ale jaké!

Sledujete jablonecký Deník soustavněji?

Jsme asi tři roky předplatiteli, před tím jsem ho kupoval. Pocházím od Jičína a dost tam jezdím, takže mohu srovnat. Jste lepší. Přijedu z práce, dám si kávu a louskám noviny. O Brodu a sportu čtu všechno.