O čem nejraději zpíváte nebo co vaše písničky musí vyjadřovat?

Žádné téma mi není cizí, ale text musí mít svoji logickou podstatu. U jakéhokoliv téma se snažím své písně směřovat do nejhlubší úrovně. Slova mohou být i o banální věci, například Země je kulatá. Musí ovšem mít hlubší smysl.

Absolvoval jste v roce 2005 turné po USA. Vystupujete často i v zahraničí. Kde se vám lépe hraje?

Svoji práci dělám jak nejlépe umím. Kde raději vystupuji , to už řadu let nerozlišuji. Když mám práci v Čechách tak vystupuji tady, když v zahraničí, tak tam.

Jaké máte plány do budoucna?

Mimo plánovaných koncertů, nejbližší šestnáctého května v Břeclavi, se chystám se svými žáky v únoru roku 2008 na cestu do Indie, kde je budu vyučovat indickou duchovnost. Někomu to možná přijde hloupé, ale to není náš problém. Moji žáci se do Indie moc těší.

Kde jste žáky doposud vyučoval a i nyní vyučujete?

To je různé. Nemáme stálé místo. Žáky vyučuji již od roku 1984. Někdy také na České ezoterické univerzitě. Kdo má o duchovno zájem, není problém si mě vyhledat třeba na internetových stránkách.

Nějaký čas jste strávil v Liberci. Vracíte se sem rád, spojuje vás něco s libereckým krajem?

Do Liberce i Jablonce se vracím moc rád. Prožil jsem zde značnou část života. Navštěvoval jsem zde strojní a textilní vysokou školu. Pak jsem pracoval v továrně Plastimat. Ve svých třiatřiceti letech jsem v Jablonci dokonce potkal svého prvního duchovního učitele.