Modelka Vlaďka Erbová se skutečně stahuje z přehlídkových mol. V žebříčku svých priorit nyní staví na první místo rodinu, tedy dceru Viktorii a svého nového partnera, fotbalistu Tomáše Řepku.

„Priorita je pro mě rodina, takové to domácí pohodlí. Chci se s Viktorkou připravovat na školu. A také si chci najít stálou práci,“ řekla Erbová v březnovém magazínu Prominenti, který uvádí televize Barrandov.

Připouští, že odchod z modelingu potěšil i jejího partnera, který je klidnější. Ne že by na přehlídková mola zanevřela úplně, ale jejich počet do roka by se prý dal spočítat na prstech jedné ruky. Na snímku nepředvádí ovšem svůj vlastní model ani partnera. Na rozloučenou s přehlídkovým molem ji provázel Petr Svoboda, manažer pořádající modelingové agentury Reas Agency z České Lípy. Přehlídku uváděla herečka Yveta Blanarovičová.

Současné trendy z nabídky francouzské a italské módy libereckých butiků předvedli kromě top modelky Vlaďky Erbové například 1. vícemiss ČR Lucie Smatanová z Benátek nad Jizerou nebo českolipský model František Hrabal. Kromě plážové módy předvedli i ukázky společenských šatů a trendů jarní, letní a podzimní sezóny, které vévodí zemitá barevnost. V kurzu bude okrová, oranžová, ale i jemné tóny pudrové a růžové. I nadále nic nezkazíte s černobílou klasikou a střihy šedesátých let.