První srpnový pátek se mohou diváci těšit na hru Víš přece, že neslyším, když teče voda, kde hlavní roli ztvární Petr Nárožný. Hra představí tři příběhy, které jsou velice směšné, ale zároveň velice lidské. V jistých obměnách mohou potkat každého z nás.

Ve čtvrtek 19. srpna budou moci diváci zhlédnout komedii inspirovanou skutečným příběhem v hlavní roli se Simonou Stašovou, která za svou roli Evy Mearové získala cenu Thálie za mimořádný herecký výkon. Drobečky z perníku je hluboká a dojemná komedie a jedna z nejlepších her klasika amerických komedií Neila Simona.

Noc na Karlštejně.Noc na Karlštejně.Zdroj: archiv organizátoraA poslední srpnovou neděli ožije nádvoří svijanského zámku písničkami Karla Svobody a legendárním příběhem ze zdí karlštejnských v originální verzi oceněné nominací na cenu Thálie. Poslední představení letních prázdnin v podobě muzikálu Noc na Karlštejně nabídne hvězdné obsazení, slavné hity a magické prostředí. Více informací na www.zameksvijany.cz a vstupenky lze zakoupit v síti Ticketstream.

Máme pro vás připravenou soutěž, ve které tři z vás mohou vyhrát po dvou vstupenkách na vybrané představení. Stačí poslat do 4. července 2021 správnou odpověď na soutěžní otázku na email jiri.louda@vlmedia.cz. Do předmětu uveďte zámek Svijany a k odpovědi připojte, jaké představení byste chtěli zhlédnout. Soutěžní otázka zní: Kdo ztvárnil roli Elišky Pomořanské ve filmu Noc na Karlštejně?