Za litr Naturalu 95 zaplatí aktuálně motoristé v průměru 32,90 Kč, před týdnem byl o dva haléře dražší. O deset haléřů zlevnila nafta, litr se teď prodává v průměru po 31,96 Kč. Podle informací ze společnosti CCS patří Liberecký kraj k těm levnějším, méně platí za pohonné hmoty jen řidiči v Jihočeském, Karlovarském, Královéhradeckém, Pardubickém a Ústeckém kraji.

V celostátním měřítku zlevnila za poslední týden jen nafta, průměrná cena benzinu se nezměnila, motoristé za litr platí v průměru 33,02 Kč. Litr nafty se aktuálně prodává po 32,13 Kč, před týdnem byl o devět haléřů dražší. V Libereckém kraji se ceny pohonných hmot dlouhodobě drží pod celostátním průměrem. Nejlevnější benzin natankují řidiči na Jablonecku, kde je litr v průměru za 32,71 Kč, před týdnem byl ale ještě o tři haléře levnější. Nafta je nejlevnější na Českolipsku za 31,70 Kč.

I v libereckém okrese průměrné ceny pohonných hmot klesly, nafta je tam přesto v kraji nejdražší. Za litr platí řidiči aktuálně v průměru 32,15 Kč, před týdnem byl ale ještě o osm haléřů dražší. O desetihaléř na litru zlevnil benzin, v průměru se prodává po 32,85 Kč. I v Liberci je ale možné natankovat ještě levněji. K nejlevnějším patří čerpací stanice Prim a Globus, kde se ceny nehýbají již měsíc.