Jak takový trénink vypadal?
Chodili jsme například hodně posilovat, motivovali jsme se navzájem. Měli jsme si speciální core tréninky zaměřené hlavně na silovou přípravu, zaměřili jsme se na posilování středu těla, hodně jsme dělali přítahy. Byla to i pro mne nová zkušenost, ze začátku celkem těžká. Chodili jsme hrát i squos, což pro mne bylo dost těžké, ale moc mi nešlo trefit se. Byla jsem pomalá.

Máte ještě další plány?
Teď se chystám konečně na prázdniny do Monaka a do Paříže. A také budu ještě řídit psí spřežení…

Jak jste se k tomu dostala?
Vybrala jsem si to jako dárek, mám totiž ráda adrenalínové sporty. Takže budu řídit spřežení třiceti psů. Asi mne to čeká na Vysočině. Psa doma nemáme, jen kočku, která se ale často chová jako pes, takže věřím, že to zvládnu. Už se na to moc těším.

A jaký plán máte do Monaka?
Budu hlavně odpočívat, chodit se koupat, prohlédnu si město. Už jsem procestovala dost států, ale tady jsem ještě nebyla, tak proto jsem se rozhodla pro Monako. Pojede tam se mnou brácha a budeme si užívat prázdnin. Už se tam opravdu moc těším.

Od kick boxu budete tedy teď mít chvíli pokoj?
To určitě ne. Čeká mě letní příprava. Jedna bude v domácích podmínkách, budu trénovat v Semilech a druhá je s německou reprezentací kick boxu. Sami mi nabídli, bych týden trénovala společně s nimi. To bude určitě zajímavá zkušenost. Letní příprava bývá u mne hodně intenzivní. Během ní absolvuji také v Praze kurz provazochodectví, jednoduše řečeno, budu se učit chodit po lajně. Při tom si hodně trénuju rovnováhu a to se mi určitě bude hodit. A taky si chci letos zkusit vyběhnout harrachovský můstek v rámci závodu Red Bull 400. Přihlášená už jsem a už se na to moc těším. A v plánu mám také výběh do schodů v druhé nejvyšší budově v Praze. To bude určitě také pořádný adrenalin.

A nebojíte se takových adrenalínových aktivit?
Ne, určitě ne. Jsem ráda, že jsem se dostala právě mezi registrované do harrachovského závodu. Už se na to těším, přála jsem si to jednou vyzkoušet. Netrénuju na to, nějak se nahoru snad vyplazím.

Nejsou pro vás prázdniny příliš krátké?
No, občas mám času opravdu málo a to bych ještě chtěla začít trénovat jízdu na saních na Smržovce…

Další adrenalínový sport?
Měla jsem možnost si to vyzkoušet a dost mě to bavilo. Jezdím za ústecký tým. O víkendu jsem už trénovala tady na Smržovce. Moc mě to baví. Už září mě čeká na této sáňkařské dráze mistrovství republiky. Zatím jsem trénovala na asfaltce a teď už začnu i v korytě dráhy. Vyzkoušela bych i boby a skeleton, ale víc se mi líbí jízda na saních.

Vyměníte je za kick box?
Určitě ne, ale vyzkoušet si tyto sporty chci.

A co na vaše adrenalínové nápady říkají doma?
Zatím je to dobrý, já už jim radši některé moje nápady neprozrazuji. Je jich dost, ale co mám dělat, když mne to všechno baví a zajímá?

A máte také čas na přítele?
Mám velmi dobrého kamaráda, je také hodně akční, tak to chápe. Na něj si čas udělám vždycky, i když to tak nevypadá. A ještě jsem zapomněla říct, že se chystám taky do Thajska.

A proč zrovna tam?
Chci tam trénovat, bude to ale až v lednu. Ale musím nejprve na vejšce zvládnout zkoušky.

Která akce z těch všech bude pro vás nejzajímavější?
Určitě to bude na podzim mistrovství světa v Itálii. Tam budu obhajovat titul mistryně světa. A to je vždycky hodně velký tlak. Nejjednodušší je to, když vyhraje člověk poprvé. Jsem ráda, že jsem letos vyhrála světový pohár, tak snad se to povede i v té Itálii.

Je ještě něco, co byste ráda vyzkoušela a není na to čas?
Určitě ano, stala jsem se tváří kosmetické firmy, s tou mám také absolvovat nějaké akce. Čeká mě i módní přehlídka, ale nestihnu se zúčastnit soustředění před ní. To budu právě v té Itálii.

A co škola, jak si vedete?
Zkoušky byly napoprvé…