A co by to bylo za oslavy bez hostů? Majitel Petřína Evžen Hejsek se rozhodl, že bude slavit se svými návštěvníky po celý rok 2011. Každého, kdo si zajde letos na Petřín na něco dobrého, budou čekat překvapivé ceny. Pravidelní návštěvníci této restaurace si pochvalují, že místní kuchyně je vyloženě „domácí“ - žádné jídlo není ošizeno nějakými náhražkami.

Na návštěvníky zde budou čekat nejenom vybrané lahůdky za velmi pěkné ceny, ale také oblíbená stálice – dvacet metrů vysoká rozhledna, z níž je překrásný výhled na celé město a okolí.

V hotelu Petřín se během roku koná několik tradičních akcí – k těm s nejdelší tradicí patří Štědrovečerní odpoledne pro osamělé spoluobčany, které Evžen Hejsek ve spolupráci s radnicí či představiteli města organizuje již jedenáct let.

Mezi další tradiční akci patří ples hotelu Petřín. Tento rok se bude konat již X. Reprezentační ples, a to 25. března. Všichni zájemci jsou na něj srdečně zváni. Rezervaci mohou psát na adresu: mail@hotel-petrin.cz nebo volat na číslo 731 159 732.

Pořádají zde také pravidelné akce i pro ty nejmenší - Dětský den na Mezinárodní den dětí a zmrzlinový pohár zdarma školákům za vysvědčení na konci školního roku.

Již po několik let se zde pravidelně na jaře v květnu a na podzim v listopadu konají kursy řeckých tanců pod přímým vedením Marthy a Teny Elefteriadu.
Jejich účastníci se naučí jednoduchým řeckým tancům za doprovodu krásné řecké hudby. To na jaře přispívá k tomu, že se všichni již těší na dovolenou, a na podzim zase k tomu, že si všichni vybaví krásné chvíle strávené v létě u moře. A těm, kteří se na dovolenou k moři nedostali, alespoň hudba a tanec navodí příjemnou iluzi hezké dovolené na některém z mnoha krásných řeckých ostrovů.

V letošním roce budou na Petříně opět od února pořádat pravidelné sobotní Retro-večery pro střední a starší generaci s živou či reprodukovanou hudbou. A jednou za měsíc se zde mohou sejít senioři v neděli na Odpoledních čajích pro penzisty.