K nápadu se připojily i ostatní děti z první a druhé třídy, které s učitelkami a asistentkami namalovaly a ozdobily krásná velká srdce. Zapojily se i jiné paní učitelky, maminky, kuchařky a tak se peklo nejen ve škole, ale i v rodinách dětí a paní učitelek.

S velkou ochotou se zapojili žáci páté třídy, kteří se o akci dozvěděli z online výuky od paní učitelky a tak se peklo a peklo. Druhý den pak všechny dobroty, dárečky a obrázky rozvezli do nemocnice v Semilech, Jablonci, Liberci, Turnově a Tanvaldu.

Dobroty dostali nejen sestřičky a doktoři z covidových oddělení, ale i z oddělení následné péče, chirurgie, gynekologie, záchranáři, sanitáři, zdravotníci z odběrového místa a další. „Setkání s nimi všemi byla plná emocí, nechyběly slzy, smích, strach i radost, ale hlavně vědomí, že v tom nejsou sami a že si jejich práce moc vážíme a myslíme na ně v této těžké době. Děkujeme všem, kteří se zapojili a vyjádřili tak s námi obdiv a podporu zdravotníkům, kteří si ji stoprocentně zaslouží,“ doplnila vychovatelka družiny Lada Palová.