2 949 364. Přesně tolik stránek jste od začátku roku do 31. srpna navštívili na zpravodajském webu Jabloneckého Deníku. Měsíčně tak u nás prohlédnete tři sta třicet tisíc stránek.

Jde o značný nárůst proti roku 2009, kdy si čtenáři za celý rok prohlédli přes čtyři milion stránek, i proti roku 2008, kdy to byl za celý rok pouze jeden a půl milionu stránek.

Víte, co vás nejvíce od počátku roku zajímalo? Připravili jsme krátký přehled zpráv s odkazy, které nasbíraly nejvíce návštěv.

Soutěže táhnou

Nejčtenější článek měsíce srpna? Soutěž Hubněte s Deníkem. Právě hlasujete ve velkém finále. O vaši přízeň bojují tři zástupci z Jablonecka.

Nejúspěšnějším projektem a zároveň nejsledovanější byla soutěž o nejlepší maturitní tablo. Podívat se na zúčastněné třídy můžete zde.

Zaujala vás také soutěž, v níž jste volili nejhezčí zahradu čtenářů. Fotografie zde.
Peníze, sex, drogy a alkohol vládnou světu

Nejinak se to odráží i ve zprávách, které u nás vyhledáváte. Nelze se tudíž divit, že mezi nejsledovanější články doplněné videem patří razie na diskotéce na Nové Vsi ZDE a odhalení pěstírny marihuany v Kokoníně ZDE.
Politika a dění ve městech

V supervolebním roce se hojně zajímáte o volby. Jak dopadly ty parlamentní? V říjnu se rozhodne o starostovských křeslech? Koho byste chtěli vidět jako prvního muže či ženu na radnici například v Jablonci?
Jsme na vaší straně

Občas jsme se věnovali událostem i poněkud netradičně. To když po internetu začalo kolovat parte známého jabloneckého bezdomovce. I tento článek si přečetlo velké množství lidí.

Hojně sledované jsou kauzy, kde se stavíme na stranu čtenářů či zaměstnanců. Jednou z nich byl případ pořezaného uklízeče v Kauflandu.
Sportovní akce i nejlokálnějšího charakteru

V přehledně zpracovaném sportovním zpravodajství najdete vše. Víte, který článek ze sportu byl absolutně nejčtenějším v prvních devíti měsících letošního roku? Noční příjezd kyperských fotbalistů.
Tvoříte s námi vaše noviny

I vy jste se zapojili do obsahu Jabloneckého Deníku. Od začátku léta posíláte své tipy na výlety do blízkého i vzdálenějšího okolí. Každý autor dostal pozornost a vítězích, kteří si odnesou za svůj příspěvek hodnotné ceny rozhodne za nedlouho vy, naši čtenáři.

A léto s sebou přináší ještě další zálibu. Češi jsou národem houbařů, a snímky těch, kteří si nezapomněli vzít do lesa i fotoaparát, najdete ZDE
Ani my nemůžeme mlčet

Těší nás, že jsme vaším deníkem a tvoříte s námi pohotové zpravodajství. K některým záležitostem nemůže mlčet ani my sami, naše názory ale najdete výrazně oddělené od zpravodajství v samostatné sekci Názory z regionu.
Buďte dál s naším webem www.jablonecky.denik.cz.
Jablonecký deník najdete i na sociální síti Facebook, stačí kliknout Líbí se mi.