Profesionální hasiči se na konci minulého týdne obrátili s naléhavou žádostí prostřednictvím Deníku na výrobce a distributory energetických nápojů pro zasahující kolegy. Chybí také multivitamíny a minerály. Lidé jsou unavení fyzicky i psychicky.

„V redakci jsme s kolegy ani moment neváhali. Přišel totiž dovětek, že to může být také nealkoholické pivo,“ uvedla šéfredaktorka Jabloneckého Deníku Lenka Střihavková.

Zásilku, kterou máme připravenu pro účastníky soutěže Na pivní stezce, jsme ihned odvezli do Spolkového domu, kde město a Český červený kříž organizují humanitární sbírku. „Pivo?“ divil se strážník Luboš Nigrin a vzápětí dodal: „A proč ne, když je to nealkoholický Birell.“

Naši soutěžící ale o své ceny ochuzeni rozhodně nebudou. „Domluvili jsme se s výrobcem piva plzeňským Prazdrojem na jiné dodávce“,“ dodala Střihavková s tím, že pro výherce budeme mít připraveny kartony piva Gambrinus.

V této souvislosti doplňujeme, že uzávěrka soutěže Na pivní stezce je 10. září. Do té doby by měli soutěžící získat všech šest razítek na originální kupon, který vyšel několikrát v Jabloneckém Deníku a doručit na adresu redakce.