Bikepark ROCK-IT-NICE nyní čeká na svůj nový slogan. Pro milovníky downhillu jsou připraveny tři trasy v celkové délce 5 kilometrů.

Traťě jsou postavené tak, že si na své přijde každý. Park je určen pro cyklisty od 5 do 80 let. Všichni bikeři bez rozdílu jezdí v den otevření na lanové dráze za pouhou korunu. Ty, kteří chtějí jezdit celou sezonu zdarma, skiareál vyzývá k zasílání námětů na nové slogan bikeparku. Náměty budou uveřejněny na facebooku skiareálu, kde může hlasovat každý. Autoři tří nejúspěšnějších návrhů získají sezonní jízdenku.

Bikepark letost prochází novu érou a svou stavbou je směrován i pro méně zkušené jezdce na horských kolech.

Hlavní stavitel a trailbuilder Michal Martinek alias Týda spolu s Martinem Jirmanem předělávají a vylepšují starou známou trať T-Line, kde vzniká spousta nových skoků (lavic) místo dvojáků s mezerou, aby si trat užili všichni bikeři. Dále na všechny návštěvníky čeká lehká freeridová trať, která dostala také drobné vylepšení. Jako součást stavby bikeparku vzniká nový lesní trail, který dokonce povede tunelem pod tratí T-Line a jeho návštěvníky čeká spousta pohodové zábavy na svazích Lysé hory. Trail je zatím ve výstavbě a bude otevřen v průběhu měsíce května. Nyní návštěvníky čeká 5 km tratí, ale v průběhu letní sezony se bude pracovat na otevření dalších úseků. Například nad snowparkem, kde je plánované zakončení trailu dualovou tratí.

Součástí bikeparku je nově otevřená půjčovna kol, servis a bikeshop v zázemí haly lanové dráhy Horní Domky. V půjčovně jsou k dispozici kola AUTHOR typu Ninja FR, Patriot a dětská kola King Kong. O ochranu jezdců se v půjčovně postará firma O´NEAL a její chrániče.

Pozvánku doplňuje ředitel skiareálu Rokytnice nad Jizerou Michal Kopecký: „Na otvíračku 30. 4. čeká všechny návštěvníky zvýhodněné jízdné ve výši 1 Kč. Vezměte rodinu nebo kamarády a dorazte otevřít náš nový bikepark ROCK-IT-NICE. A večer na dolním parkovišti P2 bude probíhat tradiční pálení čarodějnic."

V Rokytnici nad Jizerou budou od 30. dubna po celý květen jezdit lanovky o víkendech od 8 do 17 hodin, v provozu budou denně již od června.