V neděli 18. září, zhruba ve 3,45 hodin, došlo v ulici Hlavní na Smržovce k velmi ošklivě vypadající dopravní nehodě. Řidič havarovaného vozidla navíc po nehodě z místa utekl a ve vozidle zanechal těžce zraněnou spolujezdkyni. Vozidlo značky Škoda Felicia stříbrné metalízy jelo po silnici I/10 ve směru od Tanvaldu na Jablonec n.N. Při najíždění do mírné levotočivé zatáčky vyjelo z nezjištěných příčin vpravo mimo vozovku a narazilo do silničního odrazníku. Poté sjelo ze svahu do porostu náletových dřevin.

Dosud neustanovený řidič z místa činu utekl, aniž by učinil povinnosti vyplývající mu ze zákona o silničním provozu. Na místo nehody se dostavil i policejní psovod, který policistům pomáhal pátrat po provinilém řidiči. Vozidlo bylo odtaženo odtahovou službou. Policisté pokračují v pátrání po řidiči vozidla a o pomoc se obracejí i na veřejnost.

"Žádáme případné svědky události nebo osoby, které by měli jakýkoliv poznatek k osobě řidiče, aby zavolali na tel. 974 474 252 nebo na linku 158," uvedla Ludmila Knopová, mluvčí jablonecké policie.