Jablonečtí fanoušci si mohou vstupenky na 44. Podještědské derby v Liberci koupit již v průběhu týdne v sekretariátu klubu na Střelnici, a to od devíti do patnácti hodin. Za lístek do hostující sektoru zaplatí sto korun. Tentokrát bude v sázce mnoho. Proto neváhejte a oblékněte se na tradiční duel do zeleného. Právě nyní nabízí Fanshop FK Jablonec velké slevy, například historické tričko LIAZ za sto korun místo původních tři sta padesáti. Také tričko Králové Ještědu k prvnímu vítězství v derby na půdě Liberce stojí nyní sto korun, když původní cena byla dvě stě dvacet.

V nabídce je také pokrývka hlavy, kulich Jablonec, a to pro dospělé za sto padesát místo původních dvou set korun. Kulich Jablonec pro děti nabízí Fanshop za stejnou cenu. Akce na produkty k Podještědskému derby platí až do pátku 19. února. Na liberecký stadion se fanoušci z centra dostanou autobusem č. 13, 24, 26, na zastávku Dopravní hřiště, ta je nejblíž hlavnímu vchodu na stadion. Autobus č. 12 je doveze ke vchodu pro hosty a na západní tribunu.

Parkoviště je k dispozici u cyklostezky (vjezd od Energomontáží, v ulici Zhořelecká, Generála Svobody a v přilehlých ulicích. K dispozici bude také sedm pokladen u hlavního vchodu, tři před západní tribunou.