V roce oslav Deníku jsme si kulturně společenskou událost nechali až téměř na závěr roku. V polovině prosince opět posadíme korunky do vlasů mladých dam na věnečku tanečních kurzů Libora Jägera. I jeho taneční škola slaví. Narodila se ve stejném roce jako Jablonecký deník.

„Letos bychom chtěli velké taneční kurzy pro mládež něčím ozvláštnit. K princezně přece patří doprovod. Vedle řady menších soutěží pro pány připravujeme proto anketu Gentleman z tanečních," prozradil majitel taneční školy TOPDANCE novinku.

Minulá akce s anketou hledající nejsympatičtější a nejšikovnější princezny totiž vzbudila velký zájem nejen mezi samotnými účastníky kurzů a jejich rodiči, ale i mezi jabloneckými podnikateli. Myšlenka potřeby osvojit si základní prvky společenského chování a tance u co největšího počtu mladých lidé se jim líbí a taneční podpoří.

Motivací pro účast v tanečních jsou také slevové kupony na nákup zboží a služeb či dárkový poukaz do půjčovny společenských oděvů. „Myslím, že dvacet procent z ceny za kadeřnické služby je hezký bonus," míní Lucie Uhlířová z partnerského Salonu Chameleon. Se stejným bonusem na večerní líčení přichází Lucie Halamová z Beauty Salon Sothys Paris. „Pochopitelně, že u mladých mužů si bonusové poukázky mohou využít jejich přítelkyně popřípadě maminky," poznamenal Jäger.

Na první prodloužené všechny soutěžící dívky vyfotografujeme a soutěžní anketu vyhlásíme v tištěném Jabloneckém deníku ale i na jeho internetových stránkách.