Za pouhou jednu minutu zvládl jednou rukou sejmout balíček pokerových karet 73krát. Za to kromě zápisu do Guinnessovy knihy rekordů získal také titul „nejrychlejší světový snímač karet“. Zdeněk Bradáč tak vylepšil předchozí rekord o 6 sejmutí.

To mu však nestačilo! Rozhodl se vytvořit s kartami zcela nový Guinnessův rekord – pro nejvíce technik snímání balíčku karet jednou rukou. Podařilo se. Dokázal udělat 9 různých technik. Již o den dříve Zdeněk Bradáč zlomil rekord v úniku z policejních pout v čase 1.66 sekundy. Za jeden víkend tak získal tři Guinnessovy rekordy!

Rekordů však nemá dost. Komisaře z České knihy rekordů jeho výkony v eskapologii (únicích) oslovily, a pokud vše vyjde, tak se již tuto sobotu ukáže na největším rekordovém festivalu ve střední Evropě, který se koná tradičně v Pelhřimově. Tam by rád zlomil další tři nové Guinnessovy rekordy, například únik z pout pod vodou.

Zdeněk Bradáč je známý také jako žonglér. Loni v listopadu překonal v Pekingu ve slavné čínské TV show Guinnessův rekord za nejvíce žonglérských chytů v jedné minutě. To mu zajistilo titul „nejrychlejší světový žonglér“.