Železnobrodský jarmark je největší akcí svého druhu na Jablonecku. Na náměstí 3. května, nábřežích Obránců Míru a Jiráskově jsou postaveny pouťové atrakce, tamtéž budou i prodejní stánky.

Program akce je uveden na obálce Železnobrodského zpravodaje. „Prosíme všechny návštěvníky akce, aby si tento program řádně uschovali, jiné programy se tisknout nebudou,“ sdělila Alena Matějková z Informačního a kulturního středisko Železný Brod.

Všechny důležité informace jsou na webu města.Uzavřen je průjezd přes Jiráskovo nábřeží i podstatnou část nábřeží Obránců míru. Naopak obousměrně se může jezdit ulicí Husova.

Přehled uzavírek

Uzavírky Železnobrodský jarmark.Zdroj: Město Železný Brod

Kulturní program bude od pátku do neděle probíhat tradičně na Malém náměstí. Na pódiu vystoupí například turnovská rocková skupina Logr, pěvecké duo Ben a Mateo nebo místní kapela Krásná Práce.

„S předstihem upozorňujeme, že na Malém náměstí nebudou instalovány kabinky TOI, v provozu budou pouze sociální zařízení v kině, za Normou, na hasičském hřišti, tenisových kurtech a autobusovém nádraží,“ doplnila Matějková.